סדנאות הרצאות וחוגי בית:

אשמח להציע מגוון הרצאות, סדנאות או  חוגי בית.

 

הקניית הרגלי שינה בריאים לתינוקות וילדים- הרצאה מעשית וחווייתית להורים בנושא הקניית הרגלי שינה בריאים והתמודדות עם קשיי שינה של תינוקות ופעוטות בגילאי 0-5 שנים.

 

להנות מחופשת הלידה בעזרת סדר יום ושגרה מטיבה- במהלך ההרצאה נלמד על המאפיינים הייחודיים של החודשים הראשונים לחייו של התינוק. נלמד איך ליצור סדר יום נעים וגמיש אך צפוי. איך להרגיע תינוק, להרדים וליצור הרגלי אכילה טובים.

 

אהבה ללא גבול! עם גבולות מיטיבים? הורים רבים חשים תסכול ובלבול סביב הענקת גבולות. בהרצאה זו נבחן את חשיבות הענקת הגבולות, ונלמד באופן מעשי ויישומי איך להעניקם בצורה אוהבת וחמה,בהירה וברורה.

 

 

יחסי אחים- חלמתם שהילדים שלכם יהיו החברים הכי טובים בעולם? בפועל זה לא ממש נראה ככה ביום יום. בואו לקבל כלים לתרום ליצירת אחוות אחים, וללמוד מה התפקיד שלכם כשהילדים רבים בינהם, להימנע מתחרותיות מיותרת בין האחים, וללמד את ילדכם על התחשבות הדדית.

 

גמילה מחתולים- כל הילדים של חברים שלכם כבר גמולים? הגננת לוחצת שהוא צריך להיגמל? האם הילד שלכם בשל להיגמל מחיתולים? בהרצאה זו נלמד איך ניתן לדעת שהילד מוכן להיגמל מחיתולים, נלמד איך לתמוך בו וללוות  אותו בצורה שהכי מתאימה לילד שלכם.

 

 

לתיאום צרו קשר.